Keeltekool

Keeltekoolis Studium on lihtne ja mugav õppida nii nendel, kes varem keelt õppinud ei ole, kui ka eesmärgiga oma keeleoskust täiendada. Meil on professionaalsed õpetajad, personaalne lähenemine ja mõnusad klassiruumid.  Väikesed õppegrupid võimaldavad maksimaalset osalemist tunnis.

Meie kursused algavad septembris ja jätkuvad jaanuaris. Vabade kohtade olemasolul võib liituda ka semestri keskel.
Algajatele õpetame inglise keelt meil väljatöötatud mudeli baasil, mis on väga efektiivne ning loob kindla aluse edasistele õpingutele.

Varemõppinutele pakume kursusi mitmel tasemel. Sobivaima lahenduse leidmisel on abiks keeletest ja meie koolitusjuht, kes võtab Teiega ühendust  kahe tööpäeva jooksul pärast testi laekumist. 

Alates 2016. jaanuarist on keeltekool Studium on Eesti Töötukassa  kinnitatud koolituskaardi partner. Koolituskaarti on võimalik kasutada meie koolituse eest tasumisel. 

KEELEÕPE FIRMADELE

Meie koolil on pikaajaline kogemus firmasisesteks koolitusteks. Tunnid võivad toimuda nii tellija tööruumides kui ka keelekooli õppeklassides. Oleme paindlikud kursuse sisu ja aegade suhtes.

INDIVIDUAALÕPE

Pakume individuaaltunde või õppimist minigrupis (2–3 inimest). See on paindlik ja mugav lähenemine, kui Teile ei sobi tavagruppide ajad või soovite oma keeletundidele mingit kindlat suundumust. Individuaalõppe käigus on võimalik siluda lünki varasemates teadmistes või hoopiski keskenduda suhtlus- või erialakeelele.
  

Miks valida õppimine Keeltekoolis Studium?

  • Meil on mõnus keskkond ning professionaalsed ja sõbralikud õpetajad
  • Meie keeltekoolisõpetatakse õpitavas keeles suhtlema
  • KeeltekoolisStudiumarvestatakse iga õppuri soove ja eripära
  • Igast tunnist saate positiivset energiat, mis innustab ikka edasi õppima
  • Kuulume Töötukassa poolt tunnustatud koolitajate hulka.